امروز: یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸

شورای اسلامی شهر شیراز

مجهزترین سالن تیراندازی خاورمیانه در شیراز ساخته می شود

مجهزترین سالن تیراندازی خاورمیانه در شیراز ساخته می شود
رییس کمیسیون فرهنگی شیراز گفت: به منظور تقدیر از موفقیت های ورزشکاران شیرازی همچنین ایجاد زمینه های مناسب برای شکوفایی استعدادهای جوانان این شهر، به همت شورا و شهرداری، سال آینده شاهد احداث مجهزترین سالن تیراندازی خاور میانه در شیراز خواهیم بود.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز:
مجهزترین سالن تیراندازی خاورمیانه در شیراز ساخته می شود

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با همت شهرداری و تصویب شورای شهر، سال آینده شاهد ساخت مجهزترین سالن تیراندازی خاورمیانه در شیراز خواهیم بود. به گزارش روابط عمومی شورا، هاجری در هشتاد و هشتمین جلسه علنی شورا که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس و قهرمانان شیرازی مدال آور مسابقات پارا المپیک آسیا برگزار شد، اظهار داشت: شورای شهر شیراز توجه ویژه ای به ورزش شهر نشان داده است چراکه معتقد است رسیدگی به ورزش، تقویت زیرساخت های فرهنگی جامعه برای تربیت نسلی سالم و با نشاط است. وی افزود: در این راستا به پیشنهاد کمیسیون فرهنگی تا کنون بیش از 5 میلیارد ریال به 39 هیأت ورزشی کمک نقدی شده است که امیدواریم با این همکاری ها و همدلی ها همواره شاهد رویدادهای خوش و موفقیت جوانان شهرمان در عرصه های مختلف ورزشی باشیم.
هاجری ضمن تقدیر ویژه از قهرمان شیرازی که دو مدال در مسابقات تیراندازی پاراالمپیک کسب کرده است اظهار داشت: به لطف تلاش و پشتکار شما دوستان و به بهانه تقدیر از این موفقیت ها همچنین به منظور ایجاد زمینه های مناسب برای شکوفایی استعدادهای جوانان شیرازی، به همت شورا و شهرداری ، سال آینده شاهد احداث مجهزترین سالن تیراندازی خاور میانه در شیراز خواهیم بود.


۱۳۹۳/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما