امروز: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

شورای اسلامی شهر شیراز

درخواست های مردمی

راهنمای همه پرسی درخواست‌های مردمی:

لصفا قبل از ثبت درخواست متن زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

 

در راستای ارتباط بیشتر بین شهروندان گرامی و شورای اسلامی شهر شیراز، طرحی برای امکان ثبت درخواست ها و پیشنهادات شهروندان به شکل همه پرسی اجرا شده است تا بتوانیم درخواست و طرح‌های شهروندان را به این وسیله نیز ثبت و در هیات رییسه و کمیسیون‌های تخصصی مطرح کنیم.

لطفا به درخواست‌های ثبت شده توجه کنید و درصورتی که درخواست شما در گذشته توسط شهروند دیگری ثبت شده از ثبت مجدد درخواست خودداری کنید.

توجه داشته باشید که این قسمت برای درخواست‌های عمومی در نظر گرفته شده و درخواست‌های شما در صورت تایید در معرض رای سایر شهروندان قرار خواهد گرفت.
لطفا برای ثبت درخواست‌های شخصی به قسمت تماس با اعضا مراجعه نمایید. 

شهروندان گرامی می توانند با ثبت اطلاعات خود و دریافت پیامک تایید حساب کاربری، در وب سایت شورای شهر ثبت نام کرده و با ورود به صفحه حساب کاربری خود و کلیلک بر روی گزینه درخواست‌های مردمی من به امکان ثبت درخواست‌ مردمی جدید و یا بررسی درخواست های مردمی که توسط ایشان ثبت شده دسترسی پیدا کنند.

 

برای به همه پرسی گذاشتن یک طرح و یا درخواست در قسمت درخواست های مردمی من روی گزینه ثبت درخواست مردمی جدید کلیک کنید.

 

ابتدا در قسمت عنوان، به صورت خلاصه موضوع درخواست یا طرح خود را ثبت کنید و در قسمت بعد توضیحات کاملی از درخواست یا طرح خود به صورت مشخص بنویسید. هر چه توضیحات کامل‌تر باشد امکان بررسی و مطرح کردن آن در شورا بیشتر خواهد بود. پس از اتمام مرحله قبل بر روی گزینه آبی رنگ ثبت کلیک نمایید.

 

درخواست شما پس از تایید کارشناسان مادر را وب سایت شورای شهر شیراز و در قسمت درخواست های مردمی به رای گذاشته می‌شود. اگر در بازه زمانی یک ماهه هزار نفر از شهروندان به درخواست‌ و یا طرح شما در وب سایت شورای شهر رای بدهند طرح و موضوع ذکر شده در هیات رییسه و یا کمیسیون‌های تخصصی مطرح و در دست بررسی قرار خواهد گرفت و نتیجه به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

همچنین شهروندان می توانند با مراجعه به قسمت درخواست‌های مردمی در بخش منوی بالای صفحه وبسایت شورای شهر شیراز، به درخواست ها و طرح های دیگر شهروندان دسترسی پیدا کنند و در صورت صلاحدید رای خود را ثبت نمایند.
کاربر گرامی، شما می توانید با ایجاد یک حساب کاربری (ثبت نام) در وب سایت و ورود به حساب کاربری خود یک درخواست مردمی ثبت نمایید.