امروز: پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

شورای اسلامی شهر شیراز

نطق و تذکر :: طرح ایجاد آرامستان مشاهیر در شیراز

  • تاریخ:
    ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
  • عنوان:
    طرح ایجاد آرامستان مشاهیر در شیراز
  • نام عضو:
    احمد تنوری

با سلام درود خدمت همشریان گرامی، همکاران محترم در شورای اسلامی شهر و اصحاب  محترم رسانه
امروز همه ی مسئولان و نمایندگان مردم که در این جلسه حاضرند، قطعا در جریان وقایعی که طی هفته ی پایانی آبان ماه در سطح شهر رخداد هستند. 
حجم زیادی از خسارات وارده به تاسیسات شهری و زیرساخت های خدمات رسان، بویژه امکانات، خودروها و ساختمان های شهرداری شیراز، در معرض تخریب و آتش سوزی و غارت قرار گرفت و هزینه های زیادی را بر دوش مجموعه شهرداری قرار داده که واقعا جبران این خسارت های میلیاردی از بیت المال و بودجه شهرداری که از محل پرداخت عوارض شهروندان می باشد باعث ایجاد مشکلاتی در روند اجرای امور جاری شهرداری از جمله تکمیل پروژه های کلان خواهد شد و من به عنوان نماینده ی مردم شریف شیراز در شورای شهر، از شهردار محترم می خواهم، تمام تلاش خود و مجموعه شهرداری را در سر و سامان دادن به وضعیت ظاهری شهر به ویژه تکمیل ایستگاه های اتوبوس و نصب تابلوهای معابر و یا تابلوهای ترافیکی به کار ببندند. ضمن آنکه وظیفه ی خود می دانم از تلاش های انجام گرفته طی این ایام، به ویژه در خصوص راه اندازی مجدد شهرداری های مناطق ۵ و ۹ از جناب آقای اسکندرپور و معاونان مربوطه، و مدیران این دو منطقه تقدیر و تشکر نمایم، چراکه باعث شدند روند خدمت رسانی با وقفه مواجه نگردد.
اما قسمت دوم نطق امروز اینجانب خطاب به رئیس محترم شورای اسلامی شیراز می باشد ، و پرسش من از ایشان این است که چرا بر عملکرد روابط عمومی شورای شهر، دقت و نظارتی اعمال نمی گردد. 
جناب آقای موسوی، متاسفانه شاهدیم که پس از تغییر مدیر روابط عمومی شورا، اخبار فعالیت های اینجانب به صورت گزینشی و سلیقه ای و با تاخیر در سایت و فضای مجازی شورا، که مورد استفاده ی اصحاب رسانه قرار می گیرد منتشر می شود. 
نمونه بارز این کوتاهی در انجام امور محوله را می توانیم درپوشش خبری برنامه بازدیدی که به دعوت اینجانب به تاریخ ۱۲ آذرماه، جهت بازدید از بوستان ۵۰ هکتاری مادرو مجموعه ورزشی شهید سپاسی و خانه محله مهدی آباد و حرم امامزاده سیدصادق (ع) در مناطق ۵ و ۹  برنامه ریزی شده بود مشاهده کنیم.
ضمن آنکه هیچ تلاش موثری در خصوص دعوت ازاکثر خبرنگاران صورت نپذیرفت و صرفا به ارسال یک پیام در یکی از گروه های مجازی متشکل از خبرنگاران بسنده شد. و متاسفانه تا ظهر امروز هنوز خبر این برنامه که با حضور ۴ عضو شورا، برگزار شده، بر روی خروجی های خبری روابط عمومی شورا قرار نگرفته و عملا ارزش خبری خود را از  دست داده است.
لذا مصرانه تقاضا دارم از این تبعیض آشکار، توسط روابط عمومی جلوگیری شود، در غیر اینصورت ناچار خواهم شد در دفتر شخصی ام، یک واحد روابط عمومی ایجاد کنم.

والسلام


دیدگاه های شما