امروز: پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

شورای اسلامی شهر شیراز

نطق و تذکر :: حوادث اخیر در شیراز بیش از 200 میلیارد تومان خسارت به اموال خدماتی شهرداری تحمیل کرد/ خسارت‌ها از محل درآمدهای ناشی از افزایش نرخ بنزین جبران شود

  • تاریخ:
    ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  • عنوان:
    حوادث اخیر در شیراز بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان خسارت به اموال خدماتی شهرداری تحمیل کرد/ خسارت‌ها از محل درآمدهای ناشی از افزایش نرخ بنزین جبران شود
  • نام عضو:
    محمد تقی تذروی

((بسیج لشکر مخلص خداست))

در حال حاضر در سالگرد تشکیل بزرگترین سازمان مردمی می باشیم که حضرت امام (ره) معمار بزرگ انقلاب، آن را با نام بسیج بنیان گذاری نمود.

امروز چهل سالگی بسیج مردمی را جشن می گیریم، که با تدبیر و نگاه بلند این پیر فرزانه، نیاز کشور را به نیروهای انقلابی و مسوولیت پذیر به نام بسیج لازم دانست.

در ابتدای تاسیس این نهاد مردمی، هیچ جنگی در کشور وجود نداشت تا نیاز به همکاری بسیج در جنگ باشد اما این نیروی مردمی در کشور به وجود آمد.

نیروهای مسوولیت پذیر بسیج در هشت سال دفاع مقدس بسیار جوانمردانه خوش درخشیدند و توانستند به اسلام و انقلاب خود ادای دین نمایند و بعد از دفاع مقدس افتخارات فراوان آفریدند و در عرصه های فرهنگی، سازندگی، خدماتی و امنیتی شکوفا شده اند.

عزیزان، نیروهای مخلص بسیج از قشر زحمت کش جامعه می باشند و همه آنها به نوبه خود در فشارهای اقتصادی فراوان به سر می برند، لیکن محکم ایستادند تا امنیت کامل برقرار شود.

اینجانب خود به عنوان یک بسیجی و نماینده مردم در شورای اسلامی شهر شیراز، از زحمات این عزیزان که در کنار مردم بوده اند و اجازه نداده اند امنیت جامعه چه از لحاظ مالی و جانی به خطر بیافتد تشکر وقدردانی می نمایم.

در حوادث اخیر شهر شیراز متاسفانه شاهد تخریب اموال عمومی و خسارت فراوان به مراکز دولتی و خصوصی توسط افراد فرصت طلب و سودجو بوده ایم که منجر به خسارت بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان به اموال خدماتی شهرداری گردید که شهرداری بایستی این هزینه را از درآمد حاصل از جیب مردم پرداخت نماید.

در همین جا از نمایندگان محترم شهرستان شیراز در مجلس شورای اسلامی درخواست دارم که در قالب یک طرح دو فوریتی از دولت محترم بخواهند که از درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین نسبت به جبران خسارات وارده اقدام نماید.

همچنین از تمام مسوولین و مدیران دستگاههایی که خسارت دیده اند می خواهم که در بازسازی و اصلاح مکانها و تاسیسات آسیب دیده نهایت دقت، درایت و سرعت را به خرج دهند تا به زیباسازی و چشم نواز بودن این مکانها و همچنین تسریع در ارایه خدمات بینجامد.

والعاقبه اللمتقین

 

نطق پیش از دستور برادر محمد تقی تذروی در تاریخ ۶/۹/۱۳۹۸


دیدگاه های شما