امروز: دوشنبه 8 خرداد 1396
صفحه اصلی تاریخچه تشکیل شورا معرفی اعضای شورای چهارم کمیسیون ها جاذبه های گردشگری شیراز نظرسنجی نقشه سایت
رسول خدا (صلى الله علیه و آله) فرمود: رمضان ماهى است كه ابتدایش رحمت است و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم. ... امام صادق (ع) فرموده اند: خواب روزه دار عبادت،خاموشی او تسبیح،عمل وی پذیرفته شده و دعای او مستجاب است. ... حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران الهی مبارک باد. ... شوراها از مظاهر مشارکت مردمى و براى تسهیل امور مردم است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ...
Skip Navigation Links
اخبار شورا
کلمات کلیدی :

رییس کمیسیون حمل و نقل شورا گفت: بر اساس مصوبه شورای شهر، در فاز اول اجرای طرح تاکسی اینترنتی تمامی خودروهای تاکسی پلاک دار سطح شهر می توانند برای ورود به چرخه تاکسی آنلاین ثبت نام کنند.

نتايج نهايي انتخابات شوراي شهر شيراز اعلام شد و 12 نفر از ليست اميد و يك نفر از ليست پيشرفت و توسعه به پارلمان شهري شيراز راه يافتند.


همزمان با سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در دویست و دوازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز از تنی چند از برگزیدگان سپاه فجر انقلاب اسلامی شیراز تجلیل شد.

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با افزایش نرخ بلیت مترو در این کلان‌شهر موافقت کردند.
براساس مصوبه جدید دویست و یازدهمین  جلسه علنی شورای اسلامی شهر, نرخ بلیت تک سفره با استفاده از کارت شهروندی 500 تومان و به صورت پرداخت نقدی 600 تومان مصوب شد.

مجتمع فرهنگی، مذهبی و رفاهی سرباغ با حضور اعضای شورای شهر در بافت تاریخی و فرهنگی شیراز و در محله سرباغ (خیابان 9 دی) افتتاح شد.

شورای اسلامی شهر شیراز در دویست و یازدهمین جلسه ی علنی خود از تنی چند از برگزیدگان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در فارس, تجلیل کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در مراسم تقدیر از مادران شهدا با تأکید بر لزوم برگزاری یادواره‌های شهدا، اظهار داشت: باید برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های سوم و چهارم انقلاب در حد توان تلاش کرد.

به مناسبت پنجم اسفند روز مهندس، شورای اسلامی شهر شیراز در دویست و پنجمین جلسه خود از مهندسین برگزیده کلانشهر شیراز تجلیل به عمل آورد.

رییس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر شیراز با بیان این مطلب که بودجه سال 96 شهرداری پس از بحث و بررسی با افزایش 130 میلیارد تومان با سرجمع 3280 میلیارد تومان به تصویب رسید، گفت: بیش از نیمی از کل بودجه شهرداری از محل درآمدهای عمومی و اختصاصی و دارائی های شهرداری تأمین می شود.

12345678910...آخرین
جستجو در سایت
پیوند های مفید
اوقات شرعی